Customer ServiceTürkçe
Full Sites
Türkçe
English
Abbridged Sites
Deutsch (Verkürzt)
Español (Abreviado)
Français (Abrégé)
Português (Condensado)
Русский (Сокращенная версия)
日本語 (簡略版)
简体中文(精简版)
繁體中文 (精簡版)
한국어 (요약)
Close

Aktİvİteler

İstanbul'un en şık yerleşim ve alışveriş bölgesi olan Nişantaşı'nda yer alan Park Hyatt Istanbul – Maçka Palas çok sayıda lüks tasarım ve moda evlerine, popüler bar ve restoranlara yürüme mesafesindedir. City's Nişantaşı Alışveriş Merkezi ve İstanbul Kongre ve Sergi Sarayı Park Hyatt Istanbul-Maçka Palas'tan yalnızca birkaç adım yürüme mesafesi uzaklıkta yer almaktadır.

Modanın merkezi Nişantaşı'nda güzelliği keşfedin ve yoğun bir günün ardından kaslarınızı rahatlatıp kendinizi iyi hissedin.

Park Hyatt Istanbul – Maçka Palas rahatınız için size bambu ağaçlarıyla çevrelenmiş 20 metrelik açık yüzme havuzu sunmaktadır.

Canlandırıcı bir yüzmenin ardından rahat şezlonglarınızda bir içkinin tadını çıkararak dinlenin.

Havuz Detayları

Yalnızca yaz aylarında hizmet vermektedir. (Mayıs – Ekim)
Hergün: 8.00 – 19.00
Derinlik: 1.20m
Uzunluk: 20m


İSTANBULUN BENZERSİZ LEZZETLERİNİ PARK HYATT’TA DENEYİMLEYİN

Park Hyatt misafirleri "Kanlıca yoğurdu", "Sarıyer böreği", "Sultanahmet köftesi", "Eminönü balık-ekmek", "Beyoğlu İnci profiterol", "Vefa bozası", "Mandabatmaz Türk kahvesi" gibi meşhur birçok lezzeti Flavours you can Explore menüsü ile tek bir yerde deneyimleme ayrıcalığını yaşayacak.

Hyatt misafirleri mevcut konaklama fiyatı üzerinden yüzde 25 indirimden de yararlanabilmek için 15 Kasım – 15 Ocak tarihleri arasında Hyatt.com sitesinden rezervasyon yaptırması gerekiyor.

HYATT VE UBER İLE BU KIŞ İSTANBUL’U KEŞFEDİN

İstanbul’daki Hyatt otelleri bu kış, ‘Places You Can Explore’’ promosyonu ile yüzde 25’e varan konaklama indirimleri sunuyor. Bu promosyon dahilinde, ilk Uber yolculuğunu yapan misafirlerine 25 TL’ye kadar ücretsiz kullanım hakkı sunuyor.

İstanbul’da bulunan Hyatt otellerinde 15 Kasım – 15 Şubat tarihleri arasında geçerli olacak, yüzde 25’e varan konaklama indirimleri sunan “Places You Can Explore” promosyonu ile kış sezonunda misafirlerine ayrıcalıklar sunmaya devam ediyor. İstanbul’u Uber ile keşfedin!

"Places You Can Explore" promosyonu kapsamında Uber ile işbirliği gerçekleştiren İstanbul’daki Hyatt otelleri, 15 Kasım – 15 Ocak tarihleri arasında misafirlerine indirimli yolculuk imkanı sunuyor. Hyatt otellerinden alınan promosyon kodu ile Uber’e kaydolan misafirler, ilk uUberXL yolculuklarını 25TL’ye kadar ücretsiz yapma şansına erişecekler.

Yolculuk ücretine, promosyon tutarınınindirimi uygulanmasık için, yolculuğunuzdan önce promosyon kodunu girdiğinizden emin olungirin.
Uber uygulamasına promosyon kodu nasıl eklenir?Promosyon kodunu girmek için şu adımları izleyin:

1. Uygulama menüsünden "Ödeme" öğesini seçin.
2. Ekranı aşağıya kaydırın ve Promosyonlar'a gelin.
3. Promosyon/Hediye Kodu Ekle seçeneğine dokunun.
4. Promosyon kodunu girin ve ardından EKLE'ye basındokunun.
5. Promosyon tutarı yolculuk ücretinize otomatik olarak uygulanacaktır. Bir araç çağırın ve hem kaliteli hem de hesaplı bir yolculuğun keyfini çıkarın.