Customer ServiceTürkçe
Full Sites
Türkçe
English
Abbridged Sites
Deutsch (Verkürzt)
Español (Abreviado)
Français (Abrégé)
Português (Condensado)
Русский (Сокращенная версия)
日本語 (簡略版)
简体中文(精简版)
繁體中文 (精簡版)
한국어 (요약)
Close

Odalar ve Fİyatlar

Otel genelinde yedi "Park Suit", bir "Executive Süit", bir "Diplomatik Süit" ve bir "Kral Dairesi" dahil olmak üzere toplam 90 delüks oda ve süit yer almaktadır.

Büyüklükleri 50-250 metrekare arasında değişen ve Ara Güler imzalı eski İstanbul resimlerinin yer aldığı odalarının tümünde, geniş bantlı hızlı internet erişimi, telesekreterli dijital telefonlar, plazma ekran televizyonlar, DVD player ve IPod® dock istasyonları gibi yüksek teknoloji ürünleri bulunmaktadır. İş amaçlı seyahat eden misafirlerin ihtiyaçları için özel olarak tasarlanmış ergonomik çalışma alanlarıyla da farklılık gösteren odalarda, standart boyuttaki dizüstü bilgisayarları da içine alabilecek ebatta elektronik kasalar ve ücretsiz çay/kahve ikramı gibi her türlü konfor misafirlere sunulmaktadır.

Odaların neredeyse üçte birlik alanını kaplayan, yerden ısıtmalı, görkemli banyolarda, duş alanı ve küvet ayrı ayrı yer almaktadır. Spa oda olarak dizayn edilen 25 adet özel odada ise ısıtmalı oturma alanının yanısıra otantik kurnalar ile Park Hyatt Istanbul – Maçka Palas, geleneksel Türk Hamamı keyfini misafirlerine odalarında yaşama imkanı sağlamaktadır.

En üst katta, 250m2'lik alanında, bir yatak odası, oturma ve yemek salonu, çalışma masası, ayrı misafir tuvaleti ve loft katındaki özel toplantı salonu ile Kral Dairesi yer almaktadır. Lüks bir konfor için tasarlanmış banyo alanında ısıtmalı oturma alanı ve otantik kurnası ile Türk Hamamı, jakuzi, özel tasarım yağmuş duş, buhar odası ve soğuk kozmetik dolabı bulunmaktadır. Yerden tavana kadar uzanan pencerelerinden, kendine ait terasından ya da dubleks katındaki loft alanından şehir ve boğaz manzarası izlenebilir. Lobiye giriş yapmadan, ana cadde üzerinden erişilebilen ve sadece Kral Dairesi'ne çıkan ayrı bir tarihi asansör de mevcuttur.

 


Check-in Date
Select Check-In Date
Check-out Date
Select Check-Out Date
Adults
per room

Children
per room

Number
of rooms 
1Please note the Best Available Rate search does not include affiliation or senior rates.

Kariyer